29 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

yılların efsanesi casio, kaya gibi sağlam akıllı saatini satışa sundu!

6848yillarin-efsanesi-casio-kaya-gibi-saglam-akilli-saatini-satisa-sunuyor-208x130
Reklam

yılların saat markası casio tabiat tutkunlarına hususi geliştirdiği yeni akıllı saatini satışa sundu. zorlu koşullara dayanıklı smart outdoor watch adlı saatin detaylarına beraber göz atalım.

yılların saat efsanesi casio ocak ayı başında duyurduğu “smart outdoor watch” adlı yeni akıllı saatini satışa sunmaya hazırlanıyor. ces 2016da görücüye çıkan mahsul tabiat tutkunları ve outdoor sporcular için hususi olarak tasarlanmış. markanın başka birçok ürünlerinde de mevcut olan dayanıklılık ve  uzun ömürlülük gibi özellikler yeni akıllı saatte en üst seviyeye çıkartılmış.
 askeri standartlarda dayanıklılık
android wear platformu üzerinde şekillendirilen saat 50 metreye kadar suya dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor. askeri standartlarla uyumluluk gösteren özellikleri düşme ve darbelere karşı en üst düzeyde koruma sunarken çift katmanlı ekran teknolojisi yoğun fer ında görünebilirlik ve kuvvet tasarrufu sağlıyor.


 casio smart watchun fiyatı ne kadar?
cihazda birçok farklı hariç spor dalına yönelik uygulamalar amade geliyor. bisiklet tırmanma trekking ya da avlanma gibi birçok outdoor spora yönelik farklı özellikler saatte yerleşik olarak geliyor. atmosfer basıncından yükseklik ölçümüne aktivite izleyiciden güneş saatlerine kadar birçok uygulama sporcuların kullanımına sunuluyor. bugün abdde satışına başlanan ürünün fiyat etiketi 500 dolar olarak açıklanmış durumda. casio smart outdoor watchun abdden sonra dünya çapında satışa çıkması bekleniyor.


999 tlye saf android deneyimi general mobile 5 plus incelemesi videomuzu izlemek için buraya tıklayın! android wear casio

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?