11 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

yılın merakla beklenen 15 oyunu

71944yilin-merakla-beklenen-20-oyunu-208x130
Reklam

yılın birinci yarısını geride bırakmamıza az bir süre kaldı. fakat oyun sektörü için sezonun en hareketli dönemi yılın ikinci yarısı olacak. peki bizleri bu ikinci yarıda hangi oyunlar bekliyor?

teknolojiyle doğru orantılı olarak her geçen gün gelişmekte olan oyun sektörü bunun karşılığında biz oyun severlere nihayet derece başarılı oyunlar sunmakta. gelişen modelleme teknolojileri oyun motorlarının gerçeklik ve oyun dinamiği konusunda katettiği inanılmaz ilerleme barındırdıkları sistemler ile oyun performansında tavan yaptıran yeni kuşak konsollar bilgisayar donanımları vb daha birçok şey oyunlardan aldığımız hazzı keyfi her seferinde daha üst seviyelere çıkarıyor.

bunun karşılığı olarak da hem sektöre yeni ve iddialı firmalar ekleniyor hem de sektörün öncüsü olan firmalar daha fazla ve daha gelişmiş oyunlar üretmek için birbirleriyle yarışıyor. işte bu bağlamda karşımıza 2016 yılında pek fazla oyun çıkmış durumda. fakat bu sene raflardaki yerini almayı bekleyen çoğu iddialı oyun 14-16 haziran tarihinde düzenlenecek e3 2016 etkinliğini bekliyor. oyun sektöründe yılın patlaması e3 2016dan sonra gerçekleşecek diyebiliriz. şimdi gelin o oyunlardan en

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?