01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

yepyeni bir google'ın ayak sesleri gelmeye başladı

yepyeni-bir-google-in-ayak-sesleri-gelmeye-basladi-1474916907
Reklam

bu sene mühim yenilikler planlayan google sızdırılan bilgilere göre chromecastten chrome logosunu kaldırarak g logosuna yer verecek.

son günlerde google hakkında gelen haberler şirketin bugüne kadar ki bütün birikimlerini harmanlayarak yenilikçi bir şekilde yeni bir google& 39;ı ortaya koyacağını gösterirken google da bunun sinyallerini vermeye devam ediyor.

ilk olarak nexus telefonların yerini google pixel& 39;in alacak olması daha sonra 4 ekim tarihinin android tarihindeki en mühim gün olarak nitelendirilmesi ve bugün sizlerle paylaştığımız android ve chrome os işletim sistemlerinin rafa kalkarak andromeda isimli yeni bir işletim sistemi olması gibi haberler google& 39;ın yepyeni bir vizyon çizeceğinin göstergesi.

ilgili haber androidin yerine geçecek olan yeni işletim sistemi andromeda ne mana anlatım ediyor?

son gelen belki biricik başına ufak ama bugüne kadar ki bütün haberleri birleştiğimizde gelen sızıntı da google& 39;daki bu değişimi işaret ediyor. daha evvel chromecast& 39;te chrome& 39;un logosuna yer veren google sızıntılara göre yeni 4k destekli chromecast& 39;te chrome logosunu kaldırarak google logosuna yer verecek.

tekn başına mühim bir markalaşma sürecine giren google görünüşe göre apple gibi kendi marka benliğini iyi bir şekilde oturtarak fazla başarılı olacak ya da bütün bu markalaşma sürecindne eli boş dönecek. bunun birinci seslerini ise 4 ekim& 39;deki google lansmanında duyacağız.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?