03 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

whatsapp masaüstü uygulaması bilgisayarlara geldi!

94796whatsapp-uygulamasi-bilgisayar-geldi-208x130
Reklam

çapraz platform mesajlaşma uygulaması whatsapp sınırılarını genişletti. mobil ve webin ardından uygulamanın masaüstü sürümü windows ve mac işletim sistemleri için yayınlandı.

her akıllı telefon sahibinin vazgeçilmezleri arasında olan mesajlaşma uygulaması whatsapp şimdi windows ve macte… daha evvel web üzerinden kullanım olanağı sunan whatsappın masaüstü platformlar için uygulaması yayınlandı. ücretsiz indirilebilen uygulama windows 8 os x 10.9 ve her iki işletim sisteminin daha güncel sürümlerini destekliyor.
 whatsapp masaüstü uygulaması nasıl yüklenir?
whatsapp masaüstü uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak ise gayet yalın. bu işlem için whatapp web için de kullanılan qr kod sistemi kullanılıyor. uygulamayı yükledikten sonra karşınıza çıkan qr kodu  telefonunuzdaki whatsapp uygulamasının ayarlar kısmından whatapp web bölümüne girerek okutmanız gerekiyor. qr kod okunduğunda telefonunuzdaki whatsapp hesabınızı bilgisayarınızda da eş zamanlı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. unutmadan hatırlatalım bilgisayardan da kullanıyor olsanız akıllı telefonunuz hücresel ağa ya da wi-fi ağına bağlı olmak durumunda. yani hücreseli kapatıp masaüstünden devam edelim şeklinde maalesef olmuyor.


 hemen indirin!
windows için whatsapp uygulamasını buradan mac için whatsapp uygulmasını buradan indirebilirsiniz.
güvercin güdümlü bombalar molotofçu yarasalar… 2. dünya savaşının fantastik silahları 2 videomuzu izlemek için buraya tıklayın! windows whatsapp whatsapp masaüstü

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?