01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

vestel, fenerbahçe logolu televizyon ve cep telefonu üretecek

fenerbahce-vestel-ile-anlasti-fenerbahce-logolu-telefon-ve-televizyonlar-geliyor-1474988163
Reklam

vestel ile fenerbahçe arasında yapılan amel birliği çerçevesinde fenerbahçe logolu televizyon ve cep telefonu üretimi yapılacak.

hello kitty ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasıyla bilhassa sosyal medyada aka ses getiren fenerbahçe vestel le de mühim bir amel birliğinde bulunduklarını duyurdu. anlaşma çerçevesinde vestel fenerbahçe nin logolarını kullanarak televizyon ve cep telefonu üretimi gerçekleştirecek.

anlaşmayla ilgili fenerbahçe den yapılan resmi izah şu şekilde:

türkiye& 39;de gene bir ilke imza atarak kulübümüz iştiraklerinden fenerium ile türkiye& 39;nin en aka yerli üreticilerinden biri olan vestel ile lisans anlaşması imzalıyor.

anlaşma kapsamında dünyada birinci kez bir spor kulübüne hususi olarak üretilmiş akıllı televizyonlar ile yeniden bir ilki gerçekleştirmenin ayrıcalığını bu yıl içinde bulunduğumuz 110. yıla hususi tasarlanan logomuzla üretilen cep telefonu ile taraftarlarımıza koleksiyon niteliği taşıyan bir mahsul sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni 27 eylül salı günü ülker stadyumu fenerbahçe şükrü saracoğlu spor kompleksi& 39;nde yapılacaktır. sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00& 39;te gerçekleşecektir. kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?