08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

ünlü rus cosplayer’ın büyüleyici warhammer 40000 cosplay’i!

unlu-rus-cosplayer-in-buyuleyici-warhammer-40000-cosplay-i-1473149530
Reklam

narga aoki isimli birçok başarılı işe imza atmış rus cosplayer yeni warhammer 40000 için yaptığı neredeyse oyun karakteri gibi görünen cosplayi ile herkesi büyüledi.

oyuncuların vazgeçilmezi haline gelen cosplayler kimi oyunların bile önüne geçecek seviyede olabiliyor. bilhassa nihayet dönemde dünyada büyüyen cosplay çılgınlığında bu işi en iyi şekilde yapabilen cosplayerlar kendi karakterlerini yaparak bir oyun karakterine bürünüyor.

ancak bu sefer bahsettiğimiz cosplay için vaziyet biraz farklı. genellikle cosplaylerin yumuşatılmış bir oyun karakteri gibi görüldüğü düşünülse de rus cosplayer narga aoki cosplay konusundaki bütün yargıları değiştirebiliyor. ayrıca kostümünün bazı parçalar dışında tamamen el emeği göz nuru olduğunu da belirtelim. ayrıca cosplayin fotoğrafları da kira tarafından çekilmiş.

daha evvel world of warcraft gibi bazı popüler oyunlar için cosplay yapan ve muhtelif görsel düzenlemeler fakrlı mekan tercihleri ile kendi cosplaylerini birleştiren narga tam anlamıyla oyunun içerisindeki bir ıra olduğu hissiyatını yaşatabiliyor. belki de yeryüzünün en iyi cosplayerlarından olan narga warhammer 40000 oyunundan yaptığı eldar howling banshee karakterinin cosplayi ile de herkesi büyülemedi başardı.

birçok etkilyeci cosplayer olsa da genellikle çoğunun manken olup kostümlerin etkinlikler için yaptırıldığını biliyoruz. narga ise kendi çabasıyla başarılı kostümler ortaya çıkarabilen tam anlamıyla bir cosplayer .

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?