17 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

twitter hesabınızı arkanızda iz bırakmadan nasıl silebilirsiniz?

72519twitter-hesabinizi-arkanizda-iz-birakmadan-nasil-silebilirsiniz-208x130
Reklam

sosyal medyadan sıkıldınız mı? twitterdan kurtularak işe başlamak ve arkanızda iz bırakmadan hesabınızı kapatmak istiyorsanız içeriğimize mutlaka göz atın.

twitter hesabınızı kapatmak mı istiyorsunuz? hesabı silmek basit ama başını ve sonunu düşünmeden yapılan işlemler kimi onarılmaz hatalara ya da istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. amacınız hesabı kısa bir süreliğine kapatmak ya da twitter içeriğinizden art dönüşü olmaksızın kurtulmak olabilir. her iki durumda dikkat etmeniz gereken işlemler biraz farklılık gösteriyor. gelin, bu adımlara beraber bakalım…

 twitter hesabınızı silmeden evvel bilmeniz gereken mühim noktalar?
– öncelikle, twitter hesabınızı uygulama üzerinden silemezsiniz. bunu yapmak için beyhude zaman harcamayın çünkü yolu yok. bilgisayardan twitter.coma erişmeniz ve işlemi oradan yapmanız gerekiyor. akıllı telefonunuzun web tarayıcısından “masaüstü görünümde” twitter.coma erişmek de işe yarayacaktır.

– hesap silme işleminden sonra bilgileriniz twitter sunucularında 30 gün saklanır, bu süre içinde “eyvah ben ne yaptım, twittersız nasıl yaşarım?” diye pişman olursanız yine giriş yapmanız yeterli. hesabızı olduğu gibi karşınıza istikbal – ati, hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz…

– gelelim biraz kritik noktalara… diyelim ki şu an twitter hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini ya da kullanıcı adını bir başka twitter hesabı için kullanacaksınız. silmeden evvel mutlaka bunları değiştirip silme işlemini öyle yapmalısınız. akıl durumda, bu bilgilerle yeni bir hesap açamayabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?