06 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

türkiye’ye getirmezseniz adam değilsiniz: kamelya kırmızısı rengindeki muhteşem htc 10

52206turkiye-ye-getirmezseniz-adam-degilsiniz-kamelya-kirmizisi-rengindeki-muhtesem-htc-10-208x130
Reklam

htcnin bu yılın başlarında duyurduğu kamelya kırmızısı rengine sahip htc 10 modeli japonyadan sonra tayvanda da satışa çıkarıldı.

maalesef renk ernatifleri arasında favori rengimizin de bulunduğu telefonlarla karşılaşmayabiliyoruz. bu sebeple müstahsil şirketlerinin farklı renklerle ürettiği kılıfları seçmek durumunda kalabiliyoruz ki bu da pek sevilerek yapılan bir şey değil cihazı iyice kalınlaştırıp olduğundan daha kaba gösteriyor vs . htc sanki başka milletlere nazire yaparcasına bu yılın erken zamanlarında htc 10un kamelya kırmızısı ernatifini sadece japon kullanıcıları için piyasaya sunmuştu. şirket bu sefer aynı ayrıcalığı tayvanlı kullanıcılarına sunmuş durumda. 

şahsen rengine aşık olduğum htc 10un kamelya kırmızısı renk modeli 32 gb versiyonu 710 dolar ve 64 gb versiyonu 775 dolar etiket fiyatına sahip olmakla beraber tayvanda satışa sunulmuş durumda. şimdi diyeceksiniz ki ‘satın alma şansımız 0 bize ne bundan?. tamam da sen ben bu isteğimizi belirtmezsek adamların umrunda olur mu? zaten gönderecekleri kadar htc 10 modeli göndermişler hangi renkte gönderdiklerini umursamazlar. ama – lakin -en azından- htcnin twitterdaki türkiye ayağı @htc_trye bu konuyla ilgili isteklerimizi mentionlayarak belirtirsek belki türkiye için de bir imtiyaz tanıyabilirler. rengine hakikaten bayıldım sizden de birçok kişinin beğenmiş olacağına inandığım için üzerinde bu kadar durdum

fıfa 17 pese nihayet darbeyi vuracak mı? fıfa 17 ve pes 2017 karşılaştırma videomuzu izlemek için buraya tıklayın! htc

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?