02 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

teknoloji devi samsung resmi olarak ikinci el telefon işine girdi

teknoloji-devi-samsung-resmi-olarak-ikinci-el-telefon-isine-girdi-1472997622
Reklam

samsung az kullanılmış ikinci el samsung galaxy cihazlarını müsait fiyatlarla resmen satmaya başladı.

akıllı telefon fiyatları malum herkes üst düzen cihaz kullanmak istese de kimisinin bütçesi yetmiyor; kimisi de bir akıllı telefona bu kadar para vermenin abuk olduğunu düşünerek ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede bir telefon alıyor.

hal böyle olunca da uygun fiyatla üst düzen cihazları kullanmak isteyenlerin başvurduğu birinci metot ikinci el telefon almak. ama kullanıcıların sattığı ikinci el cihazlar vakit vakit sıkıntılara sebep olabiliyor.

ilgili haber note 7 değişimi için ne yapılmalı?

bu alanda bir açık gören samsung outlet akıllı telefon satışı olarak da nitelendirebileceğimiz samsung sertifikalı kullanılmış galaxy telefonlar olarak ikinci el cihazları kullanıcılara sunuyor. ayrıca fazla aka kusurları olmayan çalışır durumdaki telefonlardan oluşan bu ikinci el aygıt kategorisinde satılan cihazlar için samsung 12 aylık bir garanti de veriyor.

kullanıcılar ikinci el olarak hafif kusurlu fakat kullanılabilir durumdaki cihazları sıfır fiyatının ortalama 150-200 dolar ında bir fiyata alabiliyor.

ilk olarak abd de başlayan bu ikinci el aygıt satışlarının kısa sürede başka ülkelerde başlayacağı tahmin edilirken henüz samsung şafak konuyla ilgili bir izah yok.

ülkemizdeki ve başka dünya genelindeki aka teknoloji mağazaları outlet kategorisi ında aslında benzer sistemle ikinci el cihazları garantili bir şekilde yine satışa sunuyordu fakat birinci kez aka bir marka tüketicilere ikinci el aygıt sunacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?