08 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

steam yaz indirimlerinde kaçırılmaması gereken 5 oyun (7. gün)

43352steam-yaz-indirimlerinde-kacirilmamasi-gereken-5-oyun-7-gun-208x130
Reklam

steamin yaz piknik indirimi şenliği devam ediyor.

yine merhaba arkadaşlar. steamin geleneksel yaz indirimi olan ve bu seneki adıyla yaz piknik indirimi adı verilen şöleninde 7. güne geldik. şimdiye kadar 30 farklı oyun önerdiğimiz listelerimizde şimdi de 7. gün için sizlere önerilerimize devam ediyoruz.

umumi olarak tepkilerinizin müspet olması sebebiyle devam edilen bu çalışmada görelim bu 7. gündeki 5 oyunumuzda neler olacak. ayrıca sizin de önerileriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

işte yedinci gün için önerdiğimiz 5 oyun;
 
 the evil within – 44 50tl %50 indirim
 

nihayet dönemlerin en sağlam korku/gerilim temalı oyunlarından olan the evil within  tango gameworksün ve dağıtımcısı bethesdanın başyapıtlarından biri haline geldi bile. birinci 3 bölümü içeren demosunun da ücretsizolduğu the evil withini korkmayı seven oyunculardan oynamayan varsa yazık etmiş olur. adamlar yapmış abi.

oyuna buradan erişebilirsiniz. başka ilave paketleri iç bundle olarak ise 72tlden satıldığını belirtelim.

 
 sleeping dogs: definitive edition – 22 25tl %75 indirim
 

birinci çıktığında gta gibi olması sebebiyle eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da umumi manada oynayanların aka çoğunluğunun fazlasıyla sevdiği sleeping dogs definitive edition ında fazla daha iyi grafikler ile yine karşımıza geldi. gta hong kong olarak da düşünebileceğimiz oyun fazlasıyla eğlenceli ve aksiyon dolu.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?