08 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

steam yaz indirimlerinde kaçırılmaması gereken 5 oyun (6. gün)

43352steam-yaz-indirimlerinde-kacirilmamasi-gereken-5-oyun-6-gun-208x130
Reklam

steamin 4 temmuza kadar sürecek olan indirim şöleninde 6. gün için hazırladığımız oyun önerilerimiz devam ediyor.

steamin düzenlediği ve binlerce oyunda yapılan indirim kuşağının 2016 ayağı steam yaz piknik indirimleri olarak devam ediyor. webtekno olarak sizlere sunduğumuz her gün 5 oyun önerisinde de 6. güne gelmiş bulunmaktayız.

gene birbirinden güzel ve indirimlerin kaçırılmaması gereken oyunlarda hem fiyat avantajına hem de oyunların popülaritesine göre sizlere öneriler sunmaya devam edeceğiz. görelim 6. gün için hangi oyunları sizlere öneriyoruz.

işte ıncı gün için önerdiğimiz 5 oyun;
 
 life is strange – 4tl %60 indirim
 

nihayet zamanlarda oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biri olan life is strange tam bir harika bir film olan havasında geçen ve zamanı art sarabilme gibi hususi yeteneği olan maxi konu alıyor. oyundaki her kararınızın gidişatı etkilediği muhteşem bir yapım olan life is strangei daha oynamamış iseniz kesinlikle kaçırmayın.

oyuna buradan ulaşabilir dilerseniz bütün bölümlerini 15.50tlye aynı bağlantıdan satın alabilirsiniz.

 
 euro truck simulator 2 – 11 70tl %70 indirim
 

scs software tarafından çıkarılan ve yeryüzünün en fazla oynanan simülasyon oyunu olarak yerini sağlama almış olan euro truck simulator 2 gelen birçok mod ve dlc paketleri ile coşmaya devam ediyor. bunun yanı sıra resmi olmayan multiplayer desteği ile daha da eğlence katılan oyun tır simülasyonu olarak birinci akla gelen oyunlardan biri oldu.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?