13 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

star wars battlefront 2 geliyor!

79287star-wars
Reklam

geçtiğimiz nesilde en çok eleştiri yağmuruna tutulan ve iki kere üst üste en kötü firma ödülünü meydan electronic arts, bu nesilde tüm hatalarından ders alıp, kendine yakışan kalitesi ile oyuncuların gönlünü almayı başarmıştı. 

bu sene battlefield 1 ve titanfall 2 ile iddialı olarak yeni oyunlar çıkarmayı planlayan ea, geçtiğimiz aylarda piyasadaki yerini meydan star wars: battlefrontun devamı hakkında da yeni açıklamalarda bulundu.

electronic artsın çeyrek dönemindeki finansal duyuruları ile beraber yeni star wars oyununun kaderini açıklayan, ea finans şefi blake jorgensen, star wars: battlefront 2nin önümüzdeki yıl içerisinde amade olacağını duyurdu.

bunun yanı dizi bunun yanı sıra önümüzdeki üç, dört senelik dilimde her sene yeni bir star wars: battlefront oyunun çıkarılmasının planladığını belirtti.

yeni star wars: battlefront oyununun en büyük özelliği ise şu lahza yapım aşamasında olan star wars 8 gibi filmlerin yapım ekibi ile ortak çalışmaları ile ortayaca çıkacak olan oyun olma özelliği oluyor.

yeni star wars: battlefrontu ise battlefield: hardline ve dead space 3 gibi oyunların geliştiricisi olan visceral games geliştiriyor.

piyasadaki amade star wars: battlefrontu ise battlefield 4, battlefield 3, mirrors edge gibi oyunları geliştiren dıce ekibi geliştirmişti.

yeni star wars oyunu, şu anki oyundan çok daha farklı bir mekanda ve konseptte yer alacak. yeni oyunda ise birinci star wars filmlerinden esinlenmiş bölgeler bizleri bekliyor olacak.

ayrıca titanfall serisinin geliştiricisi olan respawn da bir diğer star wars oyunu üzerinde çalışıyor. yani önümüzdeki senelerde star wars oyunlarına doyacağız.

:: eanin geliştirdiği yeni star wars oyunları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?