09 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

spotify, apple music ve youtube arasında çalma listenizi taşıyan uygulama

spotify-apple-music-ve-youtube-arasinda-calma-listenizi-tasiyan-uygulama-1475392402
Reklam

popüler müzik platformları arasında çalma listenizi taşıyan bu uygulama farklı bir müzik platformuna geçmenizi kolaylaştırıyor.

günümüzde en fazla kullanılan müzik servisi spotify olsa da nihayet dönemlerde apple& 39;ın apple music ile atılımı ve youtube& 39;dan şarkı dinleyenlerin spotify ya da apple music& 39;e geçiş yapmak istemesi gibi durumlarla beraber müzik tutkunları kullandıkları müzik servisinden farklı bir müzik servisine geçiş yapmak isteyebiliyor.

ilgili haber spotify soundcloudu satın alıyor!

ancak var kullandığı platformdaki şarkılarını biricik biricik oraya taşımanın güç olacağını düşündüğünden platform değiştirmekten vazgeçebiliyordu. fakat ios için yayınlanan 25 most played isimli uygulama bu sorunu ortadan kaldırıyor.

25 most played uygulaması sayesinde spotify apple music ya da youtube& 39;daki sevdikleri şarkıları otomatik olarak başka müzik platformuna da taşıyabiliyor. bilhassa spotify& 39;dan apple music& 39;e ya da apple music& 39;ten spotify& 39;a geçiş yapmak isteyen kullanıcıların gayet işini kolaylaştıran uygulama ios 9.3 ve üzeri bütün ios cihazlarla uyumlu.

25 most played& xe2c4;indir

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?