17 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

sosyal medya, thy’nin türk ve yabancı yolcular arasında ayrımcılık yaptığı iddiasıyla çalkanalanıyor!

33430sosyal-medya-thy-nin-turk-ve-yabanci-yolcular-arasinda-ayrimcilik-yaptigi-iddiasiyla-calkanalaniyor-208x130
Reklam

abdde yaşayan didem end isimli bir türk vatandaşının binlerce kere paylaşım meydan yorumu thynin türklerle yabancılar arasında ayrımcılık yaptığı iddialarını ortaya çıkardı.

atatürk havalimanındaki hain terör saldırısı sebebiyle yaşamını yitirenler için acımız hala tazeliğini koruyorken didem end isimli facebook kullanıcısının paylaştığı bir ova -eğer iddia ettiği gibiyse- hüznümüzü maalesef iki katına çıkardı.

saldırının gerçekleştiği gün thyyi arayarak davet merkeziyle türkçe olarak konuşmuş los angeles – istanbul biletini 11 temmuza ertelemek istediğini ama – lakin bunun için kendisinden ayrıca 250 dolar talep edildiğini belirten didem end daha sonra aynı davet merkezini ingilizce olarak seçtiğinde kendisinden özür dilenerek biletinin ücretsiz bir şekilde 11 temmuza ertelendiğini belirtti. didem endin yaptığı paylaşımın tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz.

bugün itibariyle thyden de biletlerin iadesi değişikliği ve iptalleriyle ilgili bir ilan geldi. duyuruda didem endin belirttiğinin akıl bir izah yer alıyor ama – lakin güncellenme tarihinin 01.07.2016 olduğunu da ayrıca belirtelim. didem end ise paylaşımını 28 haziranı 29 hazirana bağlayan gecenin birinci saatlerinde yapmıştı. 


fiyat performans canavarları meizu pro 6 ve meizu m3 note türkiyede satışa çıktı!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?