08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

sonunda galaksinin koruyucuları, avengers ile bir araya geliyor!

sonunda-galaksinin-koruyuculari-avengers-ile-bir-araya-geliyor-1471779356
Reklam

galaksinin avengersları gerçek avengers ile sonunda buluşuyor.

beyaz perdede gümbür gümbür ilerleyişine devam eden marvel sinematik evreni ınfinity war& 39;a doğru adım adım yaklaşmakta. birinci avengers filminden beri fasıla dizi karşımıza çıkan guardians of the galaxy& 39;de ise tam olarak kanlı diri gördüğümüz thanos ile kahramanlarımızın mücadele edeceği harika bir film olan şimdiden marvel severlerin merakla beklediği bir numaralı harika bir film olan konumunda.

işte bu durumun farkında olan marvel ınfinity war& 39;u olabildiğince geniş kadrolu tam bir kahramanlar şöleni yapmak için kolları sıvadı. bu konuda da birinci ağırbaşlı adım galaksinin koruyucuları ekibiyle geldi.

filmde groot& 39;u seslendiren vin diesel geçtiğimiz gün facebook üzerinden yaptığı diri yayın ile müjdeli haberi verdi; galaksinin koruyucuları avengers ile sonunda bir aray geliyor! uzun bir süre evvel ınstagram hesabında orjinal avengers çizgi roman kapağı önünde bir pozunu paylaşan diesel röportajında sonunda o görselin gerçeceğe dönüşeceğini ve galaksinin koruyucuları& 39;nın ınfinity war filminde avengers ile bir araya geleceğini dile getirdi.

tabi henüz bu bir araya gelişin nasıl olacağı konusunda bir detay paylaşılmış değil fakat bu bilgi şimdiden bizi heyecanlandırmaya fazlasıyla yetti. avengers: ınfinity war 4 mayıs 2018& 39;de vizyonda olacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?