06 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

son dönemlerin popüler korku dizisi stranger things, 80’lerin kült korku filmlerinden fazlasıyla sahne araklamış

son-donemlerin-populer-korku-dizisi-stranger-things-80-lerin-kult-korku-filmlerinden-fazlasiyla-sahne-araklamis-1469691395
Reklam

gayet başarılı bir korku/gerilim dizisi olarak dikkat çeken stranger things 70-80 yıllarında yayınlanan birçok kült korku filmlerinden fazlasıyla esinlendiğini gösteren video hazırlandı.

yine netflix tarafından yayınlanan ve nihayet dönemlerdeki en başarılı korku/gerilim temalı dizilerden biri haline gelen stranger things winona ryder david harbour cara buono& 39;yu başrollerinde buluşturan konu olarak ise kaybolan jön bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini bildiriyor.

şimdiye kadar gayet başarılı olan dizinin ise ulysse thevenon isimli biri tarafından 70/80 yıllarına ait elm sokağı kabusu firestarter alien ve poltergeist gibi muhteşem korku yapımlarından birçok sahnenin benzerini hazırladıklarını ayrım ederek kıyaslamalı bir video hazırlamış. bilhassa spielberg şöhret e.t. sinden fazla çok benzer sahneye yer verilmiş olan dizinin kıyaslama videosunu aşağıdan görebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?