30 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

siyah oniks renkli galaxy note 7 sonunda geliyor

samsung-dan-siyah-oniks-renkli-galaxy-note-7-geliyor-1474563944
Reklam

galaxy note 7yi pazara art döndürmeye hazırlanan samsungdan merakla beklenen renk seçeneği bie kere daha geliyor.

büyük beklentiler ile tanıtılan ve birinci satış fiyatlarına baktığımızda da samsung& 39;un yüzünü güldüren galaxy note 7 daha sonrasında bataryalarında meydana gelen ağırbaşlı bir mesele sebebi ile samsung& 39;u alarma geçirmişti.

oldukça sancılı bir süreç geçiren ve dünya çapında cihazları art çağıran samsung note 7& 39;lerdeki sorunu sonunda çözmüş hatta telefonun yine satışa çıkacağı tarihi de belli olmuştu.

şimdi ise batarya problemi ile pek fazla kullanıcısının güvenini sarsan samsung yeni bir hamle yaparak müşterilerinin gönlünü kazanmaya çalışacak; merakla beklenen kara oniksi yine satışa çıkarmak.

ilgili haber galaxy note 7& 039;nin türkiye& 039;de yine satışa çıkacağı tarih açıklandı

bildiğiniz gibi apple yeni iphone& 39;larında simsiyah jet black seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. bu renk seçeneği o kadar sevilmişti ki daha ön sipariş aşamasında çoktan apple& 39;ın stokları tükenmişti. samsung da daha önceden kara oniks renk seçenekli galaxy note 7& 39;yi duyurmuş fakat model satışa çıkmadan batarya sorunu meydana gelmişti.

şimdi galaxy note 7& 39;yi yeniden satışa sunmaya hazırlanan samsung kara oniks model ile iphone& 39;un simsiyah modelinin karşısında duracak. samsung& 39;un anavatanı cenup kore& 39;de satışa çıkacak kara oniks renkli galaxy note 7& 39;lerin ülkemizin de içinde bulunduğu avrupa pazarına da aka ihtimalle gireceği söylenmekte.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?