16 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

samsung türkiye, galaxy note 7'nin iade süreci hakkındaki detayları açıkladı

samsung-turkiye-galaxy-note-7-nin-iade-sureci-hakkindaki-detaylari-acikladi-1476474982
Reklam

samsung electronics türkiye ülkemizde galaxy note 7 modelinin iptal edilmesiyle kullanıcıların cihazları nasıl iade edeceğiyle ilgili detayları açıkladı. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21091 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21091 ; } ; }

bildiğiniz gibi galaxy note 7& 39;nin bataryasındaki sorun. nedeniyle note 7 modellerinin yenisiyle değiştirileceği söylenmiş fakat değiştirilen modellerde de mesele tespit edilmesiyle beraber samsung galaxy note 7 modelini tamamen iptal etmişti.

ülkemizdeki galaxy note 7 kullanıcıları cihazlarını nasıl tamamen iade edecekleri ya da şu anda değişim programına gönderdikleri cihazları ile ilgili nasıl bir işlem yapacaklarını merak ederken samsung türkiye& 39;den bugün gelen izah bütün soruları yanıtlıyor.

note 7 sahipleri cihazlarını nasıl iade edecek?

operatör haricinde galaxy note 7 cihazını satın meydan kullanıcılar faturalarıyla birlikte samsung servis merkezi& 39;ne giderek hem galaxy note 7 cihazı için aldığı aksesuarları hem de galaxy note 7 cihazını iade ederek para iadesi alabilecek. bunun yanı sıra dileyen kullanıcılar note 7 modelinden galaxy s7 edge& 39;e geçiş yapabilecek ve samsung bu geçişi yapan kullanıcılara 600tl art ödeme yapacak.

galaxy note 7& 39;nin güncellenen yeni değişim programı 18 ekim 201611 kasım 2016 tarihleri arasında devam edecek.

operatörden galaxy note 7 alanlar ne yapacak?

bir telekominikasyon operatöründen kontratlı bir şekilde galaxy note 7 aldıysanız cihazı aldığınız noktaya giderek cihazın art iadesini sağlayabileceksiniz. ayrıca kontrat için verdiğiniz taahhüt de herhangi bir hapis yaptırımı uygulanmadan iptal edilecek. ayrıca cihazı aldığınız noktaya başvurmadan evvel cihazı kontratlı bir şekilde aldığınız operatörün alıcı hizmetlerinden konuyla ilgili detaylı bilgi almalısınız.

cihazını değişim için samsung& 39;a teslim eden kullanıcılar için vaziyet ne?

galaxy note 7& 39;nin birinci değişim programı kapsamında telefonunun yeni note 7 ile değiştirilmesini talep eden kullanıcılar cihazlarını teslim ettikleri noktaya giderek para iadesi ya da galaxy s7 edge modeliyle değişim yapılmasını talep edebilecek.

bu iade süreci değiştirilen yeni note 7& 39;leri de kapsıyor mu?

elbette kapsıyor. yenilenen modellerde de mesele tespit edilmesiyle beraber samsung galaxy note 7 akıllı telefonu tamamen iptal edilmiş durumda olduğundan ötürü değişim programı kapsamında yeni note 7 teslim edilen kullanıcılar dahi cihazlarının iadesini ya da s7 edge ile değişimini talep edecek.

böylelikle samsung aylardır gündemden düşmeyen note 7 defterini ülkemizde de kapatmış oldu. ayrıca note 7& 39;nin iade süreciyle ilgili daha kapsamlı bilgiye bu bağlantıdan samsung& 39;un resmi sitesine giderek ulaşabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?