22 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

samsung, note 7 facialarından sonra şimdide havalimanlarına telefon değiştirme noktaları koyuyor

samsung-note-7-facialarindan-sonra-simdide-havalimanlarina-telefon-degistirme-noktalari-koyuyor-1476880158
Reklam

samsung bazı ülkelerdeki uçaklara getirilen note 7nin kullanımı veya bulundurulması yasağına çözüm yolları geliştirmeye başladı. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21244 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21244 ; } ; }

samsung un bataryasındaki patlama sorunlarının ardından bir fazla ülkede note 7 nin uçuş esnasında kullanılmasına veya bulundurulmasına yasak gelmişti. vaziyet böyle olunca note 7 sahipleri de bazı sıkıntılara maruz kaldılar. telefonlarını piyasadan art çekme kararı meydan samsung şimdi de havalimanlarına -türkiye de olmak üzere- telefon değiştirme standları koyacak. bu standlar istanbul atatürk ve ankara esenboğa havalimanları& 39;ndaki vatan dışı terminallerinin içerisinde danışmanın derhal yanında olacak şekilde konumlandırılacaklar.

böylelikle uçuş öncesi sıkıntı yaşamadan değiştirme noktalarına gidip telefonunuzu teslim ettiğinizde size farklı bir samsung telefon verilecek. bunun yanı sıra note 7 cihazınızın içerisinde bulunan dosyalar data transfer ile size verilen telefona aktarılacak ve gittiğiniz yerden dönünce kendi telefonunuzu yine aynı şekilde alabileceksiniz. doğal bu dosya aktarma işleminin ne kadar uzun süreceği sahip olduğunuz dosyalara bağlı olduğu gibi cihazın standart aktarma süresiyle de alakalı. ayrıca sırada bekleyenleri de göz önünde bulunduracak olursak havalimanlarına uçuş saatinden 2-3 saat evvel gitmenizi öneririm.

ilgili haber samsung bir müşterisine yanan galaxy note 7 videosunu deşifre etmemesi için para öneri etmiş!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?