09 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

samsung galaxy s7, s6 serisi ve note 5 kullanıcıları dikkat: oculus uygulamasını güncellemeyin!

samsung-galaxy-s7-s6-serisi-ve-note-5-kullanicilari-dikkat-oculus-uygulamasini-guncellemeyin-1475221912
Reklam

şayet bir gear vra ve bu gözlüğe müsait bir telefona sahip iseniz oculus güncellemesini yapmayın!

samsung un gear vr desteği bulunan galaxy s6 galaxy s6 edge galaxy s6 edge plus galaxy note 5 galaxy s7 ve galaxy s7 edge kullanıcılarına sunulan oculus app güncellemesi kullanıcıların mühim derecede canını sıkıyor.

hem reddit te birçok konuda bahsedilen hem de ülkemizdeki birçok kullanıcıda rastlanan mesele gear vr kullanmak için gereken oculus uygulamasını güncellediğinizde ortaya çıkıyor. ister gear vr kullanıyor olun ister kullanmayın oculus uygulamasını güncellediğiniz takdirde destekleyen bütün cihazlarda acaba derecede yüksek oranda batarya azalması gözlemleniyor.

uygulamada yapılan bir hata sonucunda işlemci ve hafıza kullanımını art planda bile yüksek tutan oculus app net bir tabirle bataryayı sömürüyor. bu sebeple gear vr desteği sunan bütün cihazların oculus uygulamasını güncellememesini şayet güncellemiş iseler kaldırmalarını öneriyoruz.

uygulamayı kaldırdıktan sonra ise yine yüklemek için gear vr ı yine telefona bağlamanız yeterli olacak. fakat şu anda herhangi bir şekilde güncelleme yapmayın ve bu sorunu çözen güncellemenin gelmesini bekleyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?