26 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

samsung, galaxy s7 ile çekilmiş etkileyici bir video (4k) yayınladı

57701samsung-galaxy-s7-ile-cekilmis-etkileyici-bir-video-4k-yayinladi-208x130
Reklam

samsung galaxy s7nin ne kadar etkileyici bir kameraya sahip olduğunu göstermek için 4k ile çekilmiş bir reklam videosu yayınladı.

artık hepimiz galaxy s7 ve s7 edgein kameralarına aşinayız. uzun zamandır bu iki telefon bilhassa kamerasıyla rakiplerinden bir adım önde olmayı başardı. başka galaxy s modellerinin duyurulmasına daha uzunca bir süre varken aradaki zamanı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen samsung resmi youtube hesabından bir video yayınladı.

yeryüzünün dört bir yanından galaxy s7 ve s7 edge ile çekilmiş videoları bir araya getirip derleme video hazırlayan samsung açıkçası cihazlarının kamerasıyla ne kadar övünse azdır.

videoların hepsi tabii ortamlarda ama – lakin profesyonel fotoğrafçıların kullandığı materyallerden destek alınarak çekilmiş tripod kamera tutacağı sürgülü makara vs .

samsung ve apple telefonlarıyla ilgili fasıla dizi bu tarz kampanyalar yapıyor ‘bu video iphone ile çekildi ya da ‘bu fotoğraf samsung galaxy s7 ile yakalandı gibi . yılda birkaç amiral gemisi tanıttıkları için arada bir böyle videolar görmeye şimdiden alışalım.
 

5 türk yapımı telefon videomuzu izlemek ve anketimize katılmak için buraya tıklayın! samsung galaxy s7

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?