22 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

samsung galaxy s7 active ortaya çıktı

32081samsung-galaxy-s7-active-ortaya-cikti-208x130
Reklam

samsungun taş gibi telefonlarının bulunduğu active serisi yeni telefonuna kavuştu. karşınızda samsung galaxy s7 active.

samsungun dayanıklılık konusunda üst düzen cihazlarını barındırdığı active serisine firmanın nihayet amiral gemisi telefonu galaxy s7 de ekleniyor. yaklaşık bir ay kadar evvel galaxy s7nin active varyasyonu ile karşımıza çıkacağı konuşulmuştu ama – lakin elimizde herhangi bir somut veri var değildi.

şimdi ise active ailesinin yeni üyesi s7, görselleri ile karşımıza çıkmış durumda. bildiğiniz gibi samsungun active cihazları sektörün tanklarını barındırıyor. önceliği sağlamlık olan bu cihazlar, doğal olduğu testlerde de en üst seviyelerde bir direnç gösteriyor.

galaxy s7 active de bu geleneği devam ettirecek gibi duruyor. zaten görüntüsü ile nihayet derece kaslı bir yapıya sahip olan s7 active,  polikarbon ve kauçuk koruma ile de askeri seviyede koruma sunuyor. hatta söylenene göre telefon askeri sağlamlık testi mıl-std-810gden de başarılı bir şekilde geçmiş.

normal s7deki tuş tasarımından farklı olarak su geçirmez fiziksel tuşlara sahip olan s7 active, s7deki ıp68 standartını da aynı şekilde barındırmakta. bunların dışında snapdragon 820 çipset ve 4gb rame sahip olan telefonun nerelerde satışa sunulacağı konusu ise tam bir soru işareti.

samsung daha önceden active serisinin nihayet cihazı olan s6 activei yalnızca abdde at&tye hususi olarak çıkarmış, telefon global pazarda boy göstermemişti. şimdi ise s7 activein de at&t logosu barındırması, bu telefonun da aynı şekilde yalnızca abdde satışa sunulabileceği şeklinde yorumlanmakta.
999 tlye saf android deneyimi general mobile 5 plus incelemesi videomuzu izlemek için buraya tıklayın! samsung galaxy s7 active

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?