20 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

razer’dan dev adım: george lucas’ın thx ses teknolojileri şirketini satın aldı!

razer-dan-dev-adim-george-lucas-in-thx-ses-teknolojileri-sirketini-satin-aldi-1476777686
Reklam

pc aksesuarları noktasında zirvede olan razer şimdi de ses teknolojileri konusunda dev adım attı. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21181 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21181 ; } ; }

mano war kraken hammerhead tiamat blacksahark ve leviathan gibi modelleri ile oyuncular için ses konusunda muhteşem kulaklık ve ses sistemleri sunan razer şimdi ise fazla daha iddialı olarak geliyor.

star wars serisiyle kendini duyuran george lucas ın 1948 yılında kurduğu ve günümüzün en sağlam ses teknolojileri firmalarından biri olan thx i resmen satın meydan razer artık ses teknolojileri noktasında da piyasadaki rakiplerinden bir adım öne geçebilecek.

konu ile alakalı razer kurucu ortağı ve ceo su min-liang tan satın almayla ilgili şu “razer eğlencenin her seviyesinde inovasyon vizyonuna sahip ki bu vizyon thx in 30 sene önceki başlangıcından beri desteklediği vizyondur. bu satın alma razer ın oyun sektöründeki liderliğini perçinleyecek ve markayı eğlence sektörünün daha geniş alanlarına taşıyacak; bir yandan da thx in global bir kuvvet merkezi olma yolunda müstakil şekilde gelişmesini sağlayacak.ı açıklamasını yaparken thx ceo su ty ahmad-taylor ın satın alma konusundaki yorumu ve gelecekle ilgili ise: “odağımız her vakit için hangi mecrayı tercih ederse etsin herkesin yüksek kaliteli eğlenceyi deneyebilmesini garanti ına almak oldu. razer la beraber bundan sonra işimizin esas hatlarını güçlendirmeye devam edebiliriz ve bir yandan da müşterilerimizin daimi değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere mükemmel deneyimler sunabiliriz. thx müstakil bir şirket olarak razer la çalışacak ama – lakin öncelikle tüketicilere en iyi ürünleri sunmak adına sektördeki amel ortaklarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.ı açıklamasını yapıyor.

buradan hareketle zaten oyun dünyasında apayrı bir yere sahip olan ve sunduğu ses deneyimleri ile de gayet sevilen razer bundan sonra thx ile birlikte fazla daha sağlam ve emin adımlar ile karşımıza çıkacak gibi duruyor.

bakalım bu mühim satın alma ardından razer tarafında ne gibi ses teknolojileri gelişmeleri olacak merakla bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?