06 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

porsche'tan acura nsx’i geliştiren ekibin satın aldığı 911 gt3’e gizlenen efsane mesaj

acura-nsx-i-gelistiren-ekibe-gonderilmis-911-gt3-e-efsane-mesaj-birakan-porsche-elestiri-konusu-oldu-1469604528
Reklam

merakla beklenen süper spor araçlardan olan nsxi geliştiren acura ekibine porschetan ince ayar içeren mesaj.

fiyatları gayet yüksek olan ve sürat konusunda birbirileri ile yarışan honda ferrari bmw mercedes porsche bugatti koenigsegg ve lamborghini gibi markalar her vakit kozlarını yarış pistlerinde gösterirken bu sefer gayet enteresan bir hadise yaşandı.

tahmin edebileceğiniz üzere bu tarz super sport vasıta üretecek olan şirketler aracın tasarımını ve motorunu hazırlarken rakip firmalara ait eşit sayılabilecek modellerden birer adet satın alarak “bu adamlar ne yapmışı diye incelerler. kendilerine ders çıkararak yeni araçlarını üreten ekibe ise bu sefer güzel bir mesaj durumu ortaya çıktı.

2017 yılında tanıtılması beklenen honda nın lüks markası acura ya ait sürat sınırlarını zorlayacak nsx modelini geliştiren ekip inceleme için satın aldığı porsche 911 gt3 şöhret kaputunu açtıkları anda eğlenceli bir mesaj ile karşılaştı.

good luck honda from porsche. see you on the other side! yani “porsche honda ya iyi şanslar diler başka tarafta görüşürüz!ı şeklinde mesaj bırakan alman ekibin asıl merak edilen noktası ise bu aracın honda ya gideceğini nasıl bildiği noktasında oldu. ama her ne kadar firmanın bu hamlesi eleştirilmiş olsa da şahsen bu tarz ince mesajlar vermenin üreticiler arasında güzel bir hava kattığını düşünüyorum.

ancak nihayet olarak acayip porsche un honda ya bahsettiği “diğer tarafı ne olabilir? bu konuda görüşlerinizi bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?