02 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

pokemon go’yu tahtından edebilecek türk yapımı oyun geliyor: assassin

assassin-senin-maceran-1475049747
Reklam

secret agent serisi ile dikkat çeken senin maceran ekibi lokasyon bazlı yeni oyunu ile pokemon goya sağlam rakip olacak.

mobil oyunculuk noktasında gerçek hariç çekimler ile hazırlanan video bazlı secret agent istanbul: hostage ve secret agent: istanbul ile ön plana çıkan senin maceran ekibi şimdi de pokemon go ya rakip olan bir yapım ile geliyor.

assassin adını alacak olan yeni yapım ıngress ve pokemon go gibi lokasyon bazlı olacak ve bu sefer silah zırh vb ekipmanlar kuşanarak karşılıklı savaşacaksınız. düşmanlarınızın gerçek dünyada herhangi bir yerde olabileceği oyun bu farklı ve gayet mantıklı yapısı ile ön plana çıkacak.

bu noktada düşmanlarınız da direkt olarak gerçek insanlar olacağı için kendinizi kollamanız ve kim vurduya gitmemek için daimi kendi ekipmanlarınızı ve taktiklerinizi geliştirmeniz gerekecek. android ve ios uyumlu olarak kasım ayında piyasaya çıkacak oyun şimdiden prototip aşamasında amade. fakat nihayet rötuşlar ve oyunun daha iyi olabilmesi için kickstarter üzerinden destek bekliyorlar.

buradaki bağlantıdan istediğiniz miktarda destek verebileceğiniz yapımın beni şimdiden fazlasıyla etkilediğini söylemeliyim. oyunun çıkmasını merakla bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?