10 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

pokemon go’ya bir yenilik daha!

pokemon-go-ya-bir-yenilik-daha-1475738763
Reklam

nianticin birinci başta aka sükse yapan ardından da bir düşüşe geçen yeni mobil oyunu pokemon goda yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor.

günümüzün en popüler oyunlarından biri haline gelen birçok oyuncuyu kaybetmesine karşın hala fazlasıyla oynanan pokemon go da gelen yenilikler hızla devam ediyor. bugün niantic tarafından duyurulan yeni özellik ile istikbal – ati olan güncellemede bonus kazanma sistemi getiriliyor.

niantic in bahsettiğine göre kindler swimmer punk girl psychic rocker fairy tale girl hiker ruin maniac bird keeper schoolkid back belt bug cacher ve gardener gibi yakaladığınız pokemon türüne göre verilen madalyalar artık size bonus olarak art dönecek. şöyle ki; artık bu madalyalar belli miktarlarda size yakalama bonusu vererek oyunda daha hızlı düzen atlamanızı sağlayacak.

aynı zamanda niantic in de misal olarak verdiği pidgey gibi hem normal hem de uçan pokemon türüne ait olan bu tarz pokemonları yakaladığınızda ise her iki bonus oranının ortalaması olarak eklenecek. yani toplamı yerine değerlerin ortalaması alınarak bonus kazanacaksınız.

bu güncellemenin ne vakit geleceği bilgisi verilmemiş olsa da ilan yapıldığına göre kısa süre içerisinde geleceğini tahmin ediyoruz. görelim bu bonus olayı oyuncuların hoşuna gidecek mi.

pokemon go& xe2c4;indir

pokemon go& xe2c4;indir

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?