07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

playstation 4 slim türkiye'de satışa çıktı!

playstation-4-slim-turkiye-de-satisa-cikti-1474881895
Reklam

daha öncesinde playstation türkiye tarafından fiyatı açıklanan ps4 slim satışa çıktı.

sony nin geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı playstation 4 pro ağırbaşlı geliştirmeler içeren ve 4k oyun desteği sunan yapısı ile göz doldurdu. bunun yanı sıra klasik ps4 ü de yenileyerek daha ince hale getiren sony playstation 4 slim adında yeni ürününü güzel bir karar ile ps4 şöhret indirimli fiyatından yani 1299tl den satışa çıkaracağını söylemiş oyuncuları bu noktada sevindirmeyi başarmıştı.

şimdi ise birinci olarak n11 de satışına başlanan playstation 4 slim biraz evvel de bahsettiğimiz gibi 1299tl den satışa sunuldu. ps4 e göre daha şık duran yeni ve ince konsol sony nin güzel bir fiyat seçimi ile eski kasa ps4 lerin stoklarındaki yerini alacak. ps4 ile aynı fiyata sahip olan ps4 slim i bu noktada tercih etmek fazla daha mantıklı oluyor.

farklara istikbal – ati olursak 5ghz bandında wi-fi desteği kazanan ps4 slim eski kasadan noksan olarak ise optik ses çıkışı barındırmaması olduğunu da belirtelim. 500gb dan başlayan modellere sahip olacak yeni konsol klasik ps4 e göre daha basit hdd değişimi de sunuyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?