20 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

"pardon kuzenim yazmış" deyimini gerçeğe dönüştüren, sizin yerinize tweet atan bot sistemi: chatlike.me

twitter-da-ikizinizmis-gibi-adiniza-tweet-atan-uygulama-1476796768
Reklam

internet üzerinde yeni türeyen chatlike.me adındaki bot sizin yerinize tweet atabiliyor. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21162 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21162 ; } ; }

dünyaca meşhur sosyal file twitter& 39;ın kişilerin veya kurumların kendileri veya çevrelerinde olup bitenlerle ilgili haberleri hissettiklerini ve düşüncelerini 140 karakterlik kısa mesajlar halinde paylaştığı bir platform olduğunu biliyoruz. tweet atıp favori veya retweet almayı fazla sevdiğimiz için gün içerisinde olası olduğu kadar fazla tweet atmakla veya okumakla meşgul oluyoruz.

günümüz de hayatın güç olması sebebi ile işten güçten zaman bulamayan insanlara sevindirici bir haberimiz mevcut artık chatlike.me bot sitesi üzerinden kendi adınıza tweet atılabilmesini sağlayabilirsiniz.

bu uygulama sayesinde ortaya ağırbaşlı olduğu gibi gülünç tweetler de ortaya çıkabiliyor hepimizin fazla kullandığı cümlelerden olan pardon pampa kuzenim yazmış cümlesi böylelikle cuk diye kendine bir yer edinmiş oldu.

bu uygulamayı kullanmak için bulunduğu sayfasına tıklayıp “enter your screen nameı bölümüne twitter kullanıcı adını yazmanız yeterli olacak. ardından sizin ifade dilinizi kavrayan bu bot kısa süre sonra sizin adınıza atabileceği tweetleri gösteriyor. türkçe konusunda birçok devrik sıska kurduğuna rastladığımız bu botu dilerseniz kullanarak twitter profilinizin aktif olmasını sağlayaiblirsiniz. bilhassa fake yani düzmece hesaplarda gayet işe yarayacak gibi görünüyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?