03 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

pantheon war: pandora'nın kutusu, hızlı çıkışını yeni sunucu ile kutluyor

pantheon-war-pandora-nin-kutusu-hizli-cikisini-yeni-sunucu-ile-kutluyor-1472489124
Reklam

kısa bir süre evvel türkiye sürümü ile karşımıza çıkan pantheon wardan beklenen yeni sunucu sonunda geliyor.

geçtiğimiz haftalarda türkiye sürümünü sağlam bir açılışla gerçekleştiren pantheon war: pandora nın kutusu şimdiden pek fazla türk oyuncusunun beğenisini kazanmış durumda.

kısa sürede on binlerce oyuncu tarafından oynanmaya başlanan oyun oyuncularının isteklere kulak vererek 31 ağustos çarşamba günü yeni sunucusunu açacağını duyurdu. yeni sunucu ile beraber düzen atlama hızlarına göre farklı ödüller kazanacak olan oyuncular en iyiler sıralamasında ve bütün sunucunun katılabileceği boss savaşlarında da birbirleri ile karşılaşabilecekler.

yeni sunucunun bir başka mühim konusu ise yeni kral ın kim olacağı. kral sistemi ile sunucunun en iyisini belirleyen oyun kral a hem farklı yetkiler tanımlamakta hem de hususi hediyeler ile ödüllendirmekte.

antik tanrıların konu edinildiği mitolojik temelli bir hikayeye sahip olan oyunun en mühim ve oyuncuların tercih etmesini sağlayan özelliği ise herhangi bir indirme işlemi gerektirmeden web tarayıcısı üzerinden oynanılabilir olması. rol yapma oyunu rpg kategorisinde olan pantheon war& 39;ın bir başka mühim özelliği de ücretsiz oluşu.

pantheon war: pandora nın kutusu oyuncularına esas olarak şunları sunmakta:

otomatik girişken sistemi
oyun görevden göreve koşarken sıkılan oyuncular için benzeri nadir rastlanan bir sistem geliştirmiş. oyuncular oyuna entegre şekilde çalışan kullanımı yalın otomatik girişken sistemini karakterlerine hususi ayarlayarak sıkılmadan hızlıca düzen atlayabiliyorlar

zindanlar
oyuncular farklı tanrılarla zindanlarda yüzleşiyor ve gece 00:00 da sistem tarafından açıklanan sıralama listesine girmek için bütün güçlerini ortaya koyuyorlar

uzay gemileri
pantheon war: pandora nın kutusu içerdiği farklı mekaniklerle oyunculara daha evvel deneyimlemedikleri bir atmosfer sunuyor. ıra geliştirmelerinin yanı dizi oyuncular kendi feza gemilerini geliştirip başka oyuncularla uzayda savaşabiliyorlar.

sunucular arası aka savaşlar
bölge savaşlarında farklı sunuculardan oyuncular takımları ile beraber aka çaplı savaşlara katılabiliyorlar

pantheon war: pandora nın kutusu na derhal katılmak isteyenleri buraya alalım.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?