11 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

panasonic'ten televizyon dünyasında çığır açacak şeffaf televizyon konsepti

panasonic-seffaf-ekran-ile-televizyon-dunyasini-degistirecek-1475587593
Reklam

panasonicin bir süredir üzerinde çalıştığı saydam televizyon konsepti bir öncekine göre fazla daha gelişmiş görüntü kalitesine sahip olarak karşımıza çıkıyor. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-20696 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-20696 ; } ; }

salonunuzdaki mobilyanızın camından veya işyerinizdeki cam kapınızdan televizyon izlemek nasıl olurdu? televizyonunuzun kapladığı alandan tasarruf ederken bunun yanı sıra dekoratif de olması ilginizi çeker miydi? yoksa bazen vakit televizyonunuzun yerini bulmakta mesele mu yaşardınız?

panasonic daha evvel de duyurmuş olduğu saydam tv prototipinde hatırı sayılır gelişmeler kaydetmiş durumda. görüntü kalitesinde yapılan iyileştirmelerle beraber televizyonun mobilyalara entegrasyonu artık olası. sahip olduğu oled ekran sayesinde mobilya camlarında ya da cam kapılarda kullanılması olası olan televizyon ters fer aldığında dahi standart bir tv ile aynı görüntü kalitesini sunabiliyor.

panasonic firmasının yaptığı açıklamaya göre; üç yıldır sürmekte proje halen gelişim aşamasında. ve hayatlarımıza girmesi de en az bir üç yıl daha alacak gibi görünüyor. fakat geleceğin televizyonlarının bu teknolojiye sahip olacağını şimdiden düşünebiliriz.

ilgili haber panasonicten herkese & 039;kesinlikle evime istiyorum& 039; dedirtecek yeni şeffaf ekran

bakalım evlerde hem dekorasyona müsait hem de bambaşka bir televizyon keyfi yaşattıracak bu saydam televizyonlar ne vakit herkesin evlerine girmiş olacak merakla bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?