09 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

örümcek adam, yeni filminin setinde kostümü ile görüntülendi!

86711orumcek-adam-yeni-filminin-setinde-kostumu-ile-goruntulendi-208x130
Reklam

spider man: homecoming filminin setinden gelen yeni görsellerde örümcek adam kostümü ile beraber aksiyonun içinde.

sonyde olan haklarının art alınması ile beraber marvel sinematik evrenine adımını atan spider man birinci olarak captain america: civil war ile seyircinin karşısına çıkmıştı.

yeni spider man için yeni bir oyuncu ve yeni bir kostüm seçen marvel birinci başlarda kafalarda soru işareti yaratsa da spider engel canlandıran aktör tom holland rolün üstesinden başarı ile gelmişti. spider manin haklarını alır almaz harika bir film olan planlamasına yeni bir örümcek adam filmi ekleyen marvel bir süre evvel bu filmin çekimlerine de resmi olarak başlamıştı.

daha önceden filmin fena karakteri vb bazı bilgiler sızdırılmıştı bkz: varan 1 varan 2 varan 3 varan 4 . kısa bir süre evvel set görselleri sızdırılan örümcek adam o görsellerde peter parker hali ile karşımıza çıkmıştı. fakat bu kere bizzat kostümü ile spider man karşımızda.

sızdırlan görsellerde kostüm gayet ucuz ve yapmacık durabilir. fakat bu sahnelerin üstüne cgı ekleneceğini de unutmayalım. bu arada rol için gayet sıkı bir antreman yapan ve gerek çeviklik gerekse atletiklik olarak her geçen gün kendini geliştiren tom hollandın pek fazla sahnede dublör kullanmadığını da belirtelim.

spider man: homacoming   7 temmuz 2017de vizyona girecek.
fıfa 17 pese nihayet darbeyi vuracak mı? fıfa 17 ve pes 2017 karşılaştırma videomuzu izlemek için buraya tıklayın! marvel örümcek adam spider-man

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?