04 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

oppo’nun katlanabilir telefonu göründü!

78827oppo-nun-katlanabilir-telefonu-gorundu-208x130
Reklam

opponun ağustos 2015ten beri üzerinde çalıştığı katlanabilir telefonunun varlığını doğrulayan birinci fotoğraf geldi.

önümüzdeki yılların modası katlanabilir telefon modelleri olur mu dersiniz? geçtiğimiz günlerde samsungun 2017de yekün 5 amiral gemisi telefon üreteceğini ve bu modellerden bir tanesinin katlanabilir özelliğe sahip galaxy x olduğundan bahsetmiştik. şimdi de benzer bir modelin oppodan geleceğine dair birinci somut bilgiye ulaştık.

söylenenlere göre ağustos 2015ten bu yana katlanabilir telefon üzerine çalışmalar yapan opponun 7 inç ekran boyutuna sahip prototip çalışması göründü. aşağıdaki görselde cihazın katlanabilir olduğu görülüyor ama – lakin isterseniz şuradaki bağlantı üzerinden nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz.

bunun dışında cihazın sahip olduğu özelliklerle ilgili bir bilgiye sahip değiliz. sadece android işletim sistemi üzerinde çalıştığını ve 7 inç büyüklüğünde ekranının olduğunu bildiğimiz opponun katlanabilir telefon modelinin galaxy x ile beraber önümüzdeki sene duyurulması bekleniyor.

dünya çapında bilinirliği olmasa da çin sayesinde 2016nın birinci çeyreğinde dünya akıllı telefon pazarının 4. sırasında bulunan opponun 2017 ile beraber artık küresel pazarda da ismini geniş kitlelere duyuracağı tahmin ediliyor.

güvercin güdümlü bombalar molotofçu yarasalar… 2. dünya savaşının fantastik silahları 2 videomuzu izlemek için buraya tıklayın! oppo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?