04 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

müşteri hizmetlerinde saatlerce beklemek yerine dakikalar içerisinde sorununuzu çözen uygulama: sor’un

musteri-hizmetlerinde-saatlerce-beklemek-yerine-dakikalar-icerisinde-sorununuzu-cozen-uygulama-sor-un-1474700953
Reklam

tamamen yerli geliştiriciler tarafından hazırlanan mesele isimli uygulama ile şirketlerin alıcı hizmetlerine dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

kullandığımız telefonlar internet hizmetleri ak eşyalar otomobiller vs aklınıza gelebilecek her türlü cihazın ve aracın bir garanti süresi bulunuyor. bu süreçte gerek aldığınız hizmette gerekse üründe yaşadığınız sorunlar için alıcı hizmetlerini aramanız gerekiyor. ama – lakin malumunuz bir alıcı hizmetine gelmek en az 15-20 dk sürüyor. hatta bu aradığınız yer banka ise vay halinize.

bu noktada hem buradaki bağlantıdan web üzerinde ya da aşağıda bulunan indirme bağlantılarından ulaşabileceğiniz sor un ile dakikalar içerisinde sorununuzu firmalara ileterek yanıt alabiliyorsunuz.

şu anda anadolu jet ak sigorta anadolu ulaşım mng kargo markafoni hepsiburada garanti bankası budget ve reeder gibi birçok farklı sektördeki markalara ulaşabileceğiniz sor un uygulaması gelişmeye devam ederek birçok yeni markayı da bünyesine ekleyecek.

sor un nasıl kullanılır?

sor un uygulamasını android ve ios cihazlarınızdan indirerek bir profil oluşturmalısınız. kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra herhangi bir firma ile yapacağınız görüşmeler bu uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz. biricik yapmanız gereken gelmek istediğiniz markaya tıklayarak sorununuzu seçmek.

sor un da diğer hangi seçenekler var?

sor un uygulamasında bahsettiğimiz şirketlerden yardımın yanı dizi nöbetçi eczaneler talih oyunları sonuçları ve teknosor ile cep telefonu bilgisayar gibi konularda da yardım alabiliyorsunuz.

sor un ücretli mi?

hayır tamamen ücretsiz olan uygulama ile hiçbir ücret ödemeden yardım alabiliyor ve alıcı hizmetleri ile görüşme sağlayabiliyorsunuz.

sor un u nereden indirebilirim?

aşağıda bulunan bağlantılardan android ve ios uygulamasını indirebilir dilerseniz buradan da web üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

sor& 039;un& xe2c4;indir

sor& 039;un& xe2c4;indir

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?