04 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

microsoft’un yeniden apple’la sağlam dalga geçtiği surface pro 4 reklamı yayınlandı!

microsoft-un-yeniden-apple-la-saglam-dalga-gectigi-surface-pro-4-reklami-yayinlandi-1472466180
Reklam

nihayet dönemlerde microsoft iyice applea sarmaya başladı. şimdiye kadar birkaç video ile apple ürünlerine sallayan firma surface pro 4 için macbooku gömdüğü bir video daha yayınladı.

şahsen teknoloji sektörünün en eğlenceli gördüğüm tarafı hep yaratıcı ve birbirilerini tiye meydan reklamlar olmuştur. fakat microsoft nedendir bilinmez nihayet dönemlerde apple a çok sarmış olacak ki daimi apple ürünlerini yerip kendi ürünlerini ön plana çıkartan videolar sunuyor.

bu sıralar surface pro 4 e odaklanan microsoft daha evvel açık bir şekilde ipad pro yu gömdüğü reklam videosunun ardından şimdi de gözünü macbook a dikmiş.

ilgili haber microsoft yeni reklamında apple ile kötü dalga geçti

aşağıda görebileceğiniz videoda kalem dokunmatik ekran avantajı daha hafif ve iddiasına göre daha hızlı olması ile övünen microsoft macbook u ağır yavaş ve ekran üzerinde dokunmatik panelinin olmaması sebebiyle deyim yerindeyse eziyor.

hatta “kediniz için bir şapka kadar gereksizı diye açık açık laf atan microsoft un bu reklamlarına apple tarafından nasıl bir yanıt istikbal – ati merakla bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?