27 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

Microsoft’tan Skype Kullanan Bazı Mobil Kullanıcıları Sinirlendirecek Karar!

microsofttan-skype-kullanan-bazi-mobil-kullanicilari-sinirlendirecek-karar
Reklam

 

Skype uygulamasında ileriye dönük olarak birtakım değişiklikler yapan Microsoft bazı kullanıcıları sinirlendirecek bir karar aldı.

Dün gece itibariyle bir duyuru gerçekleştiren Microsoft bazı Android ve Windows 10 mobil kullanıcılarının canını sıkabilir. iOS 8 Android 4.03 ve Windows 10 mobili desteklemeye devam edeceğini belirten Microsoft Windows Phone 8 ve öncesine ait sürümlerle birlikte Android 4.03 ten eski sürümlere verdikleri desteği durdurma kararı aldığını açıkladı.

Şimdilik en düşük sürümdeki işletim sistemlerine desteğin sürdürüleceği belirtilmiş olsa da zamanla bu kullanıcılar da Skype ın mobil versiyonundan mahrum kalacaklar. Uygulamada Skype ‘öngörülemeyen yerleşik sorunların var olduğunu kabul ettiklerini söyleyen Skype ın Başkan Yardımcısı Gyrdeep Pall mesajlarla birlikte bildirimlerin bazı cihazlarla senkronize olarak çalışmadığını belirtti.

 

Bunun Microsoft un P2P ye geçişte yaşadığı bir sorunun parçası olabileceğini belirten Pall Microsoft un önümüzdeki aylarda bu sorunu çözmesini umduğunu söyledi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?