29 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

microsoft edge kullanın, oturduğunuz yerden para kazanın!

microsoft-edge-kullanin-oturdugunuz-yerden-para-kazanin-1471881920
Reklam

chromedan vazgeçmem demeden evvel bir kere daha düşünün. microsoft yeni tarayıcısı edgei kullananlara para vermeye hazırlanıyor.

yoksa siz de “ben chrome dan hayatta vazgeçememıcilerden misiniz? siz gene de microsoft un çağrısına kulak vermeden geçmeyin… windows 10 ile birlike kullanıma sunduğu tarayıcısı edge i geliştirmek isteyen şirket tarayıcı tercihleri konusundaki tutucuların aklını çelmek için para vermeye hazırlanıyor.

the guardian ın haberine göre edge tarayıcının kullanım oranını artıramayan şirket bu yeni çözümünü yakında kullanıma sunacak. birinci etapta yalnızca birleşik devletler de geçerli olacak sistemin sistemin en mühim noktası edge i kullanmak ve bing i işletim sisteminin ve tarayıcının “varsayılan arama motoruı yapmak.

eğer alışkanlıklarınızdan vazgeçer chrome tarayıcı ve google arama motorunu bırakırsanız doğal ki diğerleri de microsoft tarafından puanlar ile ödüllendiriliyorsunuz. bu puanları da starbucks amazon ve skpe mağazalarında kullanmanız olası. görüldüğü gibi microsoft “para konuşurı ilkesini harekete geçirerek hem tarayıcı hem de arama motoru pazarından hisse kapmaya çalışıyor. açıkçası abd de olsam 1 dakika düşünmeden microsoft un kampanyasına katılırdım zira google chrome tutuculuğunu gayet lüzumsuz görenlerdenim. opera gibi tarayıcıları denemeden körü körüne chrome kullanmak yerine farklılıklara açık olmak her vakit iyidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?