06 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

masaüstünüzü sanal gerçeklikte kullanmanızı sağlayan uygulama: virtual desktop

78612masaustunuzu-sanal-gerceklikte-kullanmanizi-saglayan-uygulama-virtual-desktop-208x130
Reklam

ıron man misali yüzünüzün etrafında masaüstünüz bulunmasını ve tüm yaptığınız işlemleri 360 derece izlemeyi ister miydiniz? o vakit bu uygulama tam size göre.

artık çağımız sanal gerçeklik çağı. uzun bir bekleyişin ardından sonunda mühim firmaların birbirinden sağlam sanal gerçeklik gözlükleri resmi olarak satışa çıktı. bizlere de artık bu efsane cihazları deneyimlemek kaldı. gerçi fiyatlar baya uçmuş şekilde geldi ama neyse o ayrı bir konu.

tabi sanal gerçekliklerin en aka avantaj sağlayacağı platform oyun platformu olarak gözüküyor fakat steamde satışa sunulan bir uygulama sanal gerçeklik olayını fazla daha farklı bir boyuta taşıyabilir.

virtual desktop adlı uygulama adından da anlayabileceğiniz gibi masaüstünüzü sanal gerçeklik platformuna dönüştürmeye yarıyor. pcnize kuracağınız bu uygulama masaüstü ekranınızın sanal gerçeklikte 360 derece etrafınızı sarmasını sağlıyor. yani tıpkı ıron manin zırhının içerisindeki gibi masaüstünüz çevrenizi bir güzel sarıyor.

sonrasında açtığınız oyunlar izlediğiniz videolar filmler ise her zamankinden fazla daha harika bir deneyim sunuyor. hatta uygulamayı kullananlardan bazıları bu uygulamada harika bir film olan izlemenin ımax deneyiminden fazla daha

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?