05 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

logosuyla kullanıcıları kızdıran ınstagram yeni özelliğiyle kendini affettirmeye çalışacak!

60048logosuyla-kullanicilari-kizdiran-instagram-yeni-ozelligiyle-kendini-affetirmeye-calisacak-208x130
Reklam

logo değişikliğiyle tepki çeken ınstagram kullanıcı dostu yeni bir özellik duyurdu. ınstagrama istikbal – ati yararlı yeniliğe beraber göz atalım.

geçtiğimiz günlerde logosunu değiştirerek fazla sayıda kullanıcının tepkisini çeken ınstagram yeni bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor. ınstagramın giderek artan kullanıcı çeşitliliğini göz önünde bulundurularak hayata geçirilmesine karar verdiği yeni özellik tercüme desteği

 çeviri özelliği hangi alanlarda kullanılacak?
yeryüzünün farklı ülkelerinden farklı kişileri takip eden kullanıcıların bilmedikleri dillerdeki gönderileri daha iyi anlayabilmeleri ve etkileşime girebilmelerini sağlamaya çalışan ınstagram kullanıcı biyografilerindeki yazılar yorumlar ve alıntılar için tercüme özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. önümüzdeki aylarda sunulacak yeni özelliğin şu lahza için hangi dilleri destekleyeceği belli değil. 


 yeni özellik nasıl kullanılacak?
paylaşımlardaki yazıların ınstagramdaki dilinize çevirilmesini sağlayacak yeni özellik için paylaşımların ında “çeviri” tuşu bulunacak. kullanıcılar isterse bu tuşa basarak yazıların çevirisini görebilecek. bilhassa yabancı hesapları takip eden fakat lisan konusunda mesele yaşayan kullanıcıları sevindirecek bu gelişme görelim logo kızgınlığını affettirebilecek mi?
55 tl fiyatıyla evleri şenlendirecek shinecon vr sanal gerçeklik gözlüğü inceleme videosu için buraya tıklayın! otomobil elektrikli otomobil

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?