12 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

lg'den şeffaf ekranlı, katlanabilir tablet mi geliyor?

lg-katlanabilir-seffaf-ekranli-tablet-yapiyor-olabilir-1475861121
Reklam

teknoloji devi ve saygın ekran üreticisi lg şimdi de karşımıza katlanabilir bir tabletle çıkmaya hazırlanıyor olabilir. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-20844 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-20844 ; } ; }

uzun zamandır katlanabilir esnek kıvrımlı eğri ekran üretimiyle lg nin gayet yakından ilgilendiğini biliyoruz. her teknoloji fuarında yeni ve daha iyi bir esnek ekran tanıtan lg bu kere işi ilerletip bunu bir cihaza entegre ediyor olabilir.

lg en iyi yaptığı işlerden biri olan panel üreticiliği sayesinde şimdiye kadar bize gerçekten başarılı akıllı telefon ekranları ve televizyonları deneyimleme fırsatı yarattı. şimdi ise lg nin daimi gördüğümüz o esnek ekranı bunun yanı sıra şeffaf hale gelmiş bir de bir tabletin içine girmiş!

bize bütün bu umutları veren lg tarafından alınan bir patent. patentteki görselde dikdörtgen şeklinde bir aygıt ortadan kitap gibi katlanabiliyor. bu katlanan ekranların ikisi de şeffaf ve bir tarafın dokunmatik olduğu biliniyor. bu dokunmatik tarafta medya denetim simgelerini görebiliyoruz fakat başka yan ile ilgili bir bilgi yok. tahmin ediyoruz ki o yan da medyayı görüntülemeye video vs. izlemeye yarıyor.

ilgili haber panasonic& 039;ten televizyon dünyasında çığır açacak şeffaf televizyon konsepti

tabi şu lahza için elimizde bir patentten diğer bir şey yok. o sebeple neler olup biteceğini ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?