12 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

lg g3 için marshmallow güncellemesi yayınlandı!

70161lg-g3-icin-marshmallow-guncellemesi-yayinlandi-208x130
Reklam

lgnin en fazla tercih edilen modellerinden olan lg g3, avrupadaki kullanıcılar için marshmallow güncellemesi almaya başladı.

lgnin mayıs 2014te duyurduğu modellerinden g3 de tıpkı galaxy s5 gibi bugünden itibaren marshmallow güncellemesini almaya başladı. daha evvel farklı internet taşıyıcılarından gelen açıklamaları karşılaştırdığımızda marshmallow, g3 için en erken 29 mart tarihinde gelecekti (bu taşıyıcı kanadalı telusdu). şu lahza avrupada (romanya ve italyada) hem ota hem de lg pc suite ile marshmallow güncellemesine kavuşan lg g3 için siz de fasıla mesafe cihazınızın ayarlar menüsünden ‘yazılım güncellemesi kısmını denetim edebilirsiniz. zira lg türkiye, marshmallow dağıtımının bu ay içerisinde geleceğini açıklamıştı.
 
 suya dayanıklılıkta sınırları zorluyor!
 

titreşim ve sesli mod için sessizlik özelliğiyle beraber bildirimleri ve alarmların da iç olacağı şekilde ayarlanabilen do not disturb (rahatsız etme) modu istikbal – ati.
doze modu ile telefonun kullanılmadığı zamanlarda art planda çalışan bazı uygulamalar kapatılarak pil ömründen tasarruf edilecek.
sadeleştirilen uygulama izinleriyle beraber uygulamaların eriştiği bilgiler daha rahat yönetilecek. uygulamaların erişim ayarları sadece yükleme anında değil her vakit düzenlenebilecek.
lg g4teki 4. kuşak lg ux arayüzü, bu güncelleme ile lg g3e de istikbal – ati.


samsung galaxy s8 ne vakit çıkacak? aygıt hakkında çıkan bilgileri 2 dkda anlattık! izlemek için buraya tıklayın! lg g3 marshmallow

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?