19 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

kendinizi bir ressam gibi hissedebileceğiniz en iyi 5 uygulama!

kendinizi-bir-ressam-gibi-hissedebileceginiz-en-iyi-5-uygulama-1476808767
Reklam

bir çoğumuz birinci resim çalışmalarını paint üzerinden yaptı. bazen vakit ortaya fazla ilginç ve bir o kadar da gülünç tablolar çıktı. fakat bu içeriğimiz de birbirinden güzel olan kendinizi gerçek bir ressam gibi hissedebileceğiniz en iyi 5 uygulamayı sıraladık. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21210 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21210 ; } ; }

bildiğimiz gibi gerek android gerekse ios cihazlarımızda resim çizebilmek için kendi uygulamaları bulunduğu gibi google play veya app store üzerinden de bu tarz envaiçeşit uygulamayı indirebiliyor veya satın alabiliyoruz.

bu içeriğimizde de -neredeyse- bir picasso gibi çalışmalar yapabileceğiniz en iyi 5 uygulamayı listeledik.

1. sketchbook

autodesk in oluşturduğu sketchbook ile hem boya hemde çizimler yapabilirsiniz. yalın ve yalın arayüz tasarımı sayesinde yapmak istediğiniz çalışmaları gerek kendiniz çizerek gerekse bir fotoğraf yükleyerek düzenleye bilirsiniz.

android

ios

2. adobe illustator draw

illustrator draw ile düş gücünüzü dilediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. içerisinde sahip olduğu 10 tane çizim örneği ve özellikleri sayesinde istediğiniz bir fazla şeyi çizebilir veya düzenleyebilirsiniz.

android

ios

3. artrage

artrage in gayet basit olan arayüzü sayesinde resim çizebilir boya ve düzenlemeler yapabilirsiniz. içerisinde resim yapmak için muhtelif fırça boyları bulunduğu gibi dilediğiniz renk karışımları yaparak resminize farklı bir hava da katabilirsiniz.

android

ios

4. ibis paint x

ibispaint x bunun yanı sıra sosyal bir çizim yapma paylaşma platformudur ve yaratıcılığınız ile oluşturduğunuz çizimleri basit bir şekilde çevrenizdeki insanlar ile paylaşabilir başkaların da yaptığı çalışmalara göz atabilirsiniz.

android

ios

5. tayasui sketches

tayasui sketches ın sahip olduğu muhtelif özellikleri ile profesyonel düzeyde çizimler yapmanızı sağlayabilmekte.

android

ios

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?