05 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

karşınızda en farklı cosplay çalışması: başörtülü captain america!

karsinizda-en-farkli-cosplay-calismasi-basortulu-ve-musluman-captain-america-1470296578
Reklam

cosplay dünyasında yer meydan hijabi hooligan lakaplı jön müslüman kadının hazırladığı captain america cosplay çakışması dikkat çekiyor.

özellikle e3 comic-con gamescom gibi fuarlarda fazlasıyla gördüğümüz birçok oyun anime ve çizgi roman severler tarafından ana karakterin kılığına girilme çalışması olarak nitelendirebileceğimiz cosplay dünyasında birinci kez bu kadar farklı ve güzel bir çalışma görüyoruz.

hijabi hooligan lakabını kullanan başörtülü ve müslüman jön kadının hazırlamış olduğu captain america cosplay çalışması gizmodo başta olmak üzere birçok internet medyasında yer buldu.

normalde akıllarda fazla daha farklı olması beklenen kaptan birleşik devletler nın bu tarz bir cosplay çalışması şeklinde yapılması gayet farklı ve bir o kadar da güzel olmuş. yukarıda görebileceğiniz fotoğraftan yapılan çalışmayı görebilirsiniz.

tabii çalışma hakkındaki görüşünüzü de bizlere iletmeyi unutmayın. şahsen gayet beğendiğimi söylemem gerek. ayrıca aşağıdan da ta geçen yıl katıldığımız gamescom& 39;daki cosplay maceramızı takip edebilirsiniz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?