03 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

jon snow'lu call of duty: ınfinite warfare fragmanı!

jon-snow-lu-call-of-duty-infinite-warfare-fragmani-1473960470
Reklam

call of dutynin yeni fragmanı yayınlandı. bu kere oyunun kötüsü jon snow da görücüye çıktı.

bu yılın şüphesiz en çok tartışılan ve en çok eleştirilen oyunu call of duty: ınfinite warfare. bunun sebebi ise gayet basit; call of duty her geçen gün çizgisinin dışına çıkıyor.

mesela battlefield 1 oyuncuların ne istediği konusunda tam olarak nokta atışı olmuş bir oyun. fakat başka taraftan call of duty& 39;e baktığımızda bir cenk oyunundan ziyade giredek dead space olmaya başlamış bir şey görüyoruz. he oyun menfaat hikayesi de oynanışı da fazla beğenilir orası ayrı. fakat hep o terazinin iki yanına koyduğumuz battlefield – call of duty eşleşmesi artık tutarlı gözükmüyor.

neyse haberimize dönecek olursak; her ne kadar ınfinite warfare& 39;in fragmanları youtube& 39;a & 39;dislike& 39; saldırısına uğrasa da oyunun ana kötüsünü canlandıran kit harington yani nam-ı başka jon snow ve profesyonel ufc dövüşçüsü conor mcgregor& 39;un bulunduğu güzel bir öykü videosu yayınlanmış durumda.

aslında oyuna bir call of duty oyunu olarak değil de herhangi yeni bir oyun gözüyle bakarsak fragmanın pek de fena olduğunu söyleyemeyiz.

ınfinite warfare 4 kasım& 39;da playstation 4 xbox one ve pc platformları için çıkacak. görelim oyun başarı elde edebilecek mi?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?