07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

jj abrams: ''portal filminin duyurusu yakında yapılacak''

jj-abrams-portal-filminin-duyurusu-yakinda-yapilacak-1475316316
Reklam

oyun tarihinin en efsane oyunlarından biri olan portal ak perdeye taşınmaya gayet yakın.

birkaç ay evvel valve ile ortak bir projeye katıldıklarını belirten jj abrams şirketin iki efsane oyunu olan half-life ve portal& 39;ın ak perdeye uyarlanacağı müjdesini vermişti.

& 39;& 39;hemene gerçekleşecek projeler değil fakat filmler geliştirilme aşamasında. yazar kadromuz amade ve iki filmin hikayesi için de çalışmalara başladık& 39;& 39; açıklamasında bulunan abrams iki oyunu da sevenleri epey bir heyecanlandırmıştı.

tabi bu izah üstünden neredeyse 6-7 ay geçti ve geçen süre içerisinde her iki oyunun da filmi konusunda henüz bir gelişme olduğunu söyleyenemez. ancak; yapımcılığını üstlendiği yeni hbo serisi westworld& 39;ün al halı törenine katılan abrams burada yaptığı açıklamalar ile bir kere daha bekleyenleri heyecanlandırdı.

her iki filmin de hala geliştirilme aşamasında olduğunu belirten abjams portal filmi ile alakalı ise & 39;& 39;filmin resmi duyurusunu kısa bir süre içerisinde yapacağız& 39;& 39; açıklamasında bulundu.

şu lahza için gerek half-life gerekse portal filmi konusunda elimizde bir bilgi bulunmuyor. filmlerin konuları nasıl olacak ya da hangi oyuncular ile görüşüldü bilemiyoruz. ama – lakin abrams& 39;ın dediğine göre valve ile daimi temas halindelermiş ve filmler konusunda gayet arzulu bir ekip oluşturulmuş.

abrams önümüzdeki hafta valve yetkilileri ile bir görüşme yapacaklarını söyledi. şu lahza için beklentimiz bu görüşmenin ardından portal filminin resmi olarak duyurulması.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?