02 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

irem derici’nin youtube’da rekor kıran şarkısına rakip çıktı: mahmut orhan – feel

irem-derici-nin-youtube-da-rekor-kiran-sarkisina-rakip-cikti-mahmut-orhan-feel-1475146777
Reklam

söz ve müziği mahmut orhana ait olan seslendirmesini ise sena şenerin yaptığı feel isimli şarkı 5.5 aylık sürede 50 milyona yakın dinlenme rakamına ulaştı.

ülkemizde belki pop müzik kültürünün içi boşlaştırılmış olabilir ama hiç iyi işler çıkmıyor demek de doğru olmaz. bursa doğumlu 23 yaşındaki dj mahmut orhan ın 12 nisan da yayınladığı feel isimli şarkı şimdiden 50 milyona yakın izlenme / dinlenme rakamına ulaşmış durumda.

pop müzikle giriş yaptık ama – lakin şarkının tarzının deep house / ındie karışımı olduğunu söylememiz gerekiyor. ülkemizde bu anlamda bilindik fazla çok sanatçı – grubun olduğunu söylemek güç. mahmut orhan ın şarkısı vatan dışında bu tarzda kaliteli şarkılar yapılıyor olsa da gayet sevilmiş. ülkemizde de birçok dinleyicinin favori şarkıları arasında yer alıyor.

ben de sağlam bir müziksever olarak mahmut orhan ın şarkısını beğendiğimi söylemeliyim. sena şener in sesi de şarkıya tam olarak oturmuş kısacası iyi bir ekip çalışmasıyla ortaya fazla güzel bir şarkı çıkmış. irem derici nin 178 milyondan çok izlenen kalbimin biricik sahibi şarkısına hatta gülşen& 39;in 200 milyonluk bangır bangır& 39;ına feel rakip olabilir mi dersiniz? bence olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?