01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

iphone 7'ye kulaklık girişi sağlayan kılıf: fuze

iphone-7-ye-kulaklik-girisi-saglayan-kilif-fuze-1475176146
Reklam

iphone 7de kulaklık girişi bulunmaması artık fazla da aka bir sorun. değil.

apple bu sene tanıttığı yeni iphone& 39;larda gayet acar bir karar alarak 3.5mm kulaklık girişlerini kaldırmış ve kulaklık için bluetooth bağlantısı ya da lightning port seçeneğini sunmuştu.

tabi apple& 39;ın bu yeniliğini beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler ve katı bir dille eleştirenlerin sayısı da gayet çok. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bilemiyoruz fakat şayet bir iphone 7 alma niyetinde iseniz ve kulaklık girişinin olmaması sizin için aka bir sorunsa buna gayet yalın bir çözüm var; fuze.

bir ındiegogo projesi olarak karşımıza çıkan fuze kılıfları iphone 7& 39;lerde 3.5mm kulaklık girişini yine kullanmanızı sağlamakta. üstelik aynı anda telefonunuzu da şarj edebilmektesiniz.

bunların yanı dizi fuze iphone 7& 39;ye harici batarya desteği de sunmakta. yani fuze için hem iphone 7& 39;nizi şarj eden hem de size yine kulaklık girişini sağlayan bir kılıf diyebiliriz.

şu lahza için ındiegogo& 39;da lüzumlu fonu toplama aşamasında olan fuze& 39;ün fiyatı erken ön sipariş için 49 dolar. sonrasında fiyat 59 dolara lüzumlu hedefe ulaşmasının ardından da 69 dolara satılacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?