19 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

iphone 7 ve iphone 7 plus kılıf görselleri sızdırıldı

75119208x130
Reklam

merakla beklenen iphone 7 ve iphone 7 plusa ait kılıf görselleri sızdırıldı. görsellerden yola çıkarak yeni iphonelarda beklenen iki özellik doğrulandı diyebiliriz.

tanıtımına henüz uzun bir süre olsa da mobil aygıt sektörünün bir numaları gözdesi gene yeni iphonelar. bilhassa iphone 7 ile alışık olduğumuz iphonelara nazaran ağırbaşlı yenilikler ile gelmesini beklediğimiz apple telefonlar konusunda da gayet da iddialı.

daha önceden pek fazla özelliği sızdırılan bu özellikler arasında çift art kamera ve kaldırılmış kulaklık girişi gibi yeniliklerin beklendiği iphone 7 ve iphone 7 plusa ait kılıf tasarım görselleri sızdırılmış durumda. sızdırılan görsellerde kılıflarda bulunan girişler ve kamera yuvası gibi kısımlar da telefonlar hakkında beklenen en mühim iki özelliği doğrular şekilde.

tabi dediğimiz gibi telefonların tanıtılmasına henüz uzun bir süre mevcut. fakat şimdiden yalnızca iphone 7lerle alakalı değil bunun yanı sıra 2017de istikbal – ati iphonela da alakalı pek fazla sızıntı var.
tesla reyiz edisona karşı! yeryüzünün birinci elektrik savaşı videomuzu izlemek için buraya tıklayın! apple iphone 7 iphone 7 plus

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?