29 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

hobaa: yeni batman filminin kötüsü belli oldu!

hobaa-yeni-batman-filminin-kotusu-belli-oldu-1472498349
Reklam

ben affleckin solo batman filminin kötüsü ortaya çıktı.

dc comics sinema sektöründeki evreninin temellerini batman v superman: dawn of justice ile atmıştı. filmde direkt olarak bodozlama konuya giren dc karşımıza biraz daha yaşlanmış daha tecrübeli ve daha a cıma bir batman çıkarmıştı. batman rolü için seçilmiş olan ben affleck ise h arika performansı ile kendisinden önceki t üm batman& 39;leri unutturmuştu.

batman& 39;in bu denli başarısının ardından dc comics b irden bir karar vererek daha önceden açıkladığı h arika bir film olan takvimine yönetmen koltuğunda ben affleck& 39;in olduğu bir batman filmini resmi olarak eklediğini duyurmuştu. ben affleck daha önceden dc comics& 39;in patronu geoff johns ile batman filminin senaryosunu yazmaya başladıklarını duyurmuştu. filmin vizyon tarihi belli değil f akat daha şimdiden filmin kötüsü ortaya çıktı.

bildiğiniz gibi suicide squad& 39;da joker karşımıza çıkmıştı. d urum böyle olunca batman filminde joker& 39;i ana f ena olarak görmeyi bekliyorduk. f akat bugün twitter& 39;dan bomba bir paylaşım yapan ben affleck tam anlamıyla internetin ını üstüne getirdi. ben affleck batman& 39;in en m ühim düşmanlarından ayrıca dc comics& 39;in en m ühim anti-kahramanlarından biri olan deathstroke& 39;un test çekimini twitter hesabından paylaştı. b irinci olarak justice legaue filminde karşımıza çıkmasını beklediğimiz deathstroke& 39;un daha sonradan gelen haberlere göre batman filminin ana kötüsü olacağı kesinleşti diyebiliriz.

deathstoke& 39;u oynayacak oyuncu konusunda henüz resmi bir i zah yok f akat t üm internet aleminin deathstroke& 39;u oynabilecek bir numaralı adam olarak gösterdiği joe manganiello& 39;nun ismi bu k ere a ğırbaşlı şekilde konuşulmakta. g örelim batman filmine yönelik daha ne gibi yeni gelişmeler duyacağız.

ilgili haber webtekno süper kahraman veri bankası 5: deathstroke

bu arada & 39;& 39;deathstroke kim ya?& 39;& 39; diye soranlarınızı üstteki haberimize alalım.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?