21 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

heyecanlı bekleyiş sona erdi: pokemon go, ios ve android için yayınlandı!

87621heyecanli-bekleyis-sona-erdi-pokemon-go-ios-ve-android-icin-yayinlandi-208x130
Reklam

yılların efsanesi pokemonun artırılmış gerçeklik deneyimi sunan oyunu pokemon go son yayınlandı. merakla beklenen oyuna ülkemizden nasıl ulaşabileceğimize beraber göz atalım.

yılların efsanesi pokemonun artırılmış gerçeklik deneyimi ile şekillenen yeni oyunu pokemon go son karşımızda. sokaklara çıkıp pokemon kovalamak için artık hazırız. “sokaklarda pokemon kovalamak” diyorum çünkü oyun gerçekten de sokaklarda geçiyor ve siz bizzat hayatın içinde oyunu yaşıyorsunuz. bu nasıl oluyor derseniz aşağıdaki içeriklerimizden pokemon go hakkındaki ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
 pokemon go hakkında her şey
 

 pokemon go hakkında merak edilenler
 

 pokemon go ülkemizde yayınlandı mı?
aslında pokemon go üzerine uzun uzun konuştuk ve bugüne kadar gelen bilgileri sizler ile paylaştık. hepimiz bir süredir uzun bir bekleyişe koyulduk ama hala bazı noktaları kaçırmış ve pokemon go ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler için yukarıdaki linkler fazla faydalı olacaktır. bu haberimizde ise dünya çapında birçok ülkede yayınlanan oyuna ülkemizden nasıl erişebileceğimize göz atacağız. bu cümleden anladığınız üzere oyun ülkemizdeki uygulama marketlerde amma velakin henüz yok. bu nedenle  beklemek istemeyen oyuncular için her zamanki yöntemler devreye girecek.
 

 pokemon go nasıl yüklenir?
android kullanıcıları pokemon go oyununu apk olarak indirip cihazlarına kurabilir. oyunun apksına buradan ulaşabilirsiniz. ios kullanıcıları için de şu lahza diyar – memleket değiştirmek biricik metot. app storeda diyar – memleket bölge değiştirerek oyuna ulaşabilirsiniz. pokemon gonun türkiyede resmi olarak ne vakit yayınlanacağına dair henüz net bir tarih yok. görelim pokemon go oyunu beklettiğine değecek kadar iyi olacak mı?
fiyat performans canavarları meizu pro 6 ve meizu m3 note türkiyede satışa çıktı! android ios pokemon go

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?