27 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

haydaa: mars’ta şimdi de uzaylı kafatası iddiası!

35638haydaa-mars-ta-simdi-de-uzayli-kafatasi-iddiasi-208x130
Reklam

sürekli dünya dışı varlıklara ait mahluk ya da cisimlerin mevcut olduğuna dair haberlerin yapıldığı marstan yeni bir haber mevcut.

insanoğlunun en aka hayallerinden bir tanesidir marsa adım atmak ve burada bulunmak. bu anlamda elon musk ve nasanın yaptığı çalışmalarla ilgili haberleri de sık sık sizlerle paylaşıyoruz. marsın esrarengiz tarafını bilimsel olarak ele meydan haberler dışında kızıl gezegenle ilgili mantık sınırlarını zorlayan haberler de gelmiyor değil. paranormal crucible isimli ufo araştırmacısı bir küme nasanın 2012 yılında marsta çektiği fotoğrafta kafatası şeklinde bir cismin varlığını tespit ettiğini iddia etti. 

“marsın yüzeyinde uzaylıya ya da koca ayağa ait bir kafatası bulundu” başlığıyla paylaşılan youtubedaki videoda bilgisayar ortamında yakınlaştırılıp üzerinde minik bir çalışmanın da  yapılmasıyla cismin kafatasına benzeyen görünüme kavuştuğunu görüyoruz. bu tarz haberlerle ilgili ilim insanlarından gelen ‘inanmayın böyle şeylere tarzı söylemlere de fazla aşina olduk ama – lakin insan gene de bir ‘acaba? demeden geçemiyor. 
 

bu arada 51. bölge ile hazırladığımız videomuzu izlemiş miydiniz?
 

360 derece kamera ile go kart yarışı yaptık! izlemek için buraya tıklayın!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?